Ön Bilgilendirme Formu

            MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

 

1.       Sözleşme Konusu Mallar

 

Kurulacak sözleşmenin konusu olan mallar … adet …. İsimli kozmetik ürün, ….. adet ….. isimli kozmetik ürün, …. ‘lerdir. Ürünlerin niteliklerine dair bilgiler şu an kullandığınız www.mediestgroup.com isimli internet sitesi üzerinde yer almaktadır.

 

2. Satıcının Kimlik ve İletişim Bilgileri

 

Satıcının kimlik ve iletişim bilgileri şunlardır:

 

İsim                            : Gülşah KARABULUT

TCKN                        : 55279522456

Adres                         : Zuhuratbaba Mah. İncirli Cad. Dış Kapı No: 21, İç Kapı No: 4,

                                     Bakırköy, İstanbul, Türkiye

Email Adresi            : info@mediestgroup.com

Telefon Numarası    : +90 533 637 4909

 

3. Ürün Bedeli ve Teslimat Masrafları

 

Ürünlerin %18 KDV dahil toplam satış bedeli …. TL’dir. Ürünlerin tarafınıza teslimi için yapılacak kargo masrafları, aksi belirtilmemişse sizin tarafınızdan karşılanacaktır. Kargo masraflarının şu an için belirlenmesi mümkün değildir.

 

4. Ödeme ve Teslimat

 

Ödeme yöntemleri olarak kapıda ödeme, banka hesabına havale, kredi kartına peşin veya kredi kartına taksit yöntemlerini kullanabilirsiniz.

 

Ürünler sipariş tarihinden itibaren en fazla otuz gün içerisinde sipariş formunda belirtilen adrese gönderilmek üzere kargoya verilecektir.

 

Ürünler alıcıya teslim edilmek üzere kargo şirketine verildiği zaman kargo şirketinin adı ve gönderinin takip numarası size bildirilecektir. Ürünleri teslim edecek kargo şirketinin, sipariş formunda belirtilen adrese hizmet veren bir şubesi yoksa ürünleri kargo şirketi tarafından bildirilen yakın bir şubeden teslim almanız gerekmektedir.

 

Ürünleri teslim almadan önce muayene ederek herhangi bir zarar görüp görmediğini kontrol etmeniz ve zarar görmüş ürünleri kargo şirketinin belirlediği usulde tutanak tutarak teslim almanız gerekmektedir. Tutanak tutulmadan teslim alınan ürünlerin size eksiksiz ve sağlam teslim edildiği kabul edilecektir.

 

Herhangi bir nedenle ürünleri teslim almamanız durumunda sözleşmeden dönmüş sayılacaksınız.Bu durumda, kargo şirketi tarafından ürünlerin tarafımıza iadesinden itibaren on dört gün içinde satış bedeli, iade kargosu nedeniyle bizim ödediğimiz miktar mahsup edilerek ürünleri satın alırken kullandığınız ödeme aracına uygun biçimde iade edilecektir. Ödemenin iadesi için gerekli masraflar sizin tarafınızdan karşılanacaktır.

 

5. Cayma Hakkı

 

Ürünler teslim edilene kadar istediğiniz zaman ve ürünlerin tesliminden itibaren on dört gün içinde herhangi bir sebep göstermeden ve ekstra bir bedel ödemeden sözleşmeden cayabilirsiniz.

 

Satın alınan ürünler kozmetik ürün ise, kullanılmış kozmetik ürünlerin sağlık ve hijyen sebepleri dolayısı ile iadesi mümkün olmadığı için ambalaj, bant, paket ve mühür gibi koruyucu unsurları açılmış olan ürünler için cayma hakkınız olmayacaktır.

 

Cayma hakkını kullanmak istediğinize dair bildirimi sözleşmede belirlenen iletişim adresleri üzerinden yazılı olarak veya site üzerinden cayma hakkının kullanılması için oluşturulmuş kısım üzerinden bize bildirebilirsiniz.

 

Cayma hakkını kullanmak istediğinize dair bildirimi yaptıktan sonra on gün içinde ürünleri ve ürünlerle beraber teslim edilen bütün belgeleri bize göndermeniz gerekmektedir. Ürünleri anlaşmalı kargo şirketimiz olan Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş  aracılığıyla veya anlaşmalı kargo şirketinin bulunduğunuz yerde şubesinin bulunmaması nedeniyle başka bir taşıyıcı ile göndermeniz halinde iade masrafları bizim tarafımızdan karşılanacaktır. Ürünleri kendi isteğiniz ile anlaşmalı kargo şirketinden başka bir taşıyıcı ile göndermeniz halinde iade masrafları sizin tarafınızdan karşılanacaktır.

 

Cayma bildiriminin tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren on dört gün içinde sizden tahsil ettiğimiz tüm ödemeleri tarafınıza iade edeceğiz.

 

6. Uyuşmazlıklar

 

Bu sözleşme nedeniyle ortaya çıkan uyuşmazlıklar nedeniyle, uyuşmazlık değerinin Ticaret Bakanlığı tarafından ilan edilen sınır miktarın altında kalması halinde Tüketici Hakem Heyetlerine, uyuşmazlık değerinin Ticaret Bakanlığı tarafından ilan edilen sınır miktarın üstünde kalması halinde Tüketici Mahkemelerine başvurabilirsiniz.

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5